"Північний потік-2" завдасть нищівного удару по енергобезпеці Європи, - Перрі


Гзопровід "Північний потік-2" збільшить вплив Росії на зовнішню політику Європи

Таку заяву міністр енергетики США Рік Перрі зробив на енергетичному форумі в столиці Литви Вільнюсі, пише литовське агентство Delfi. Об этом сообщает blackseanews.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Це збільшить вплив Росії на зовнішню політику Європи, а Європа стане більш вразливою в плані перебоїв з поставками", — зазначив він.

Перрі додав, що "Північний потік-2" і "Турецький потік" "дозволять Москві до кінця десятиліття припинити транзит газу через Україну".

"Північний потік-2" завдасть нищівного удару по енергетичній різноманітності і безпеці Європи", — підкреслив міністр.

Він додав, що газопровід "стане єдиним джерелом поставок з єдиної країни, яка буде поставляти цей газ по одному маршруту і буде поставляти його, використовуючи залежні держави, які підпорядкує волі Москви".

Перрі підкреслив, що енергетичну безпеку Європи може підвищити скраплений природний газ з США. За його словами, США будуть намагатися зміцнити зв’язки з країнами Центральної та Східної Європи. Для цієї мети будуть сформовані чотири робочі групи, відповідальні за ефективність енергетики та поновлювані джерела енергії, ядерну енергетику, безпеку поставок і захист критичної інфраструктури. Останню групу очолить Литва. Як сказав секретар з енергетики США, також планується створити команди експертів, які будуть допомагати державам ідентифікувати прогалини в енергосистемах, включаючи і ризики кібернетичних атак.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/quotpivnichnyy_potik_2quot_zavdast_nyschivnogo_udaru_po_energobezpeci_yevropy_perri”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя